O NAS

Firma Trinity Interactive funkcjonuje na rynku od 2006 roku. Nasza działalność skupiona jest na tworzeniu oprogramowania do symulatorów oraz urządzeń treningowych, a także zagadnienień związanych z wirtualną rzeczywistością. Zajmujemy się również tworzeniem wyspecjalizowanych pozdespołów elektronicznych, oprogramowania dedykowanego dla biznesu, nowoczesnych narzędzi marketingowych oraz wirtualnych rekonstrukcji obiektów historycznych. W realizowanych przez nas projektach stosowana jest najwyższej jakości trójwymiarowa grafika komputerowa oraz najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne.

PROFESJONALIZM

W celu stałego podnoszenia jakości naszych usług wprowadziliśmy w firmie system zarządzania jakością ISO 9001:2008.

PRACOWNICY

Zespół firmy Trinity Interactive składa się zarówno z programistów i grafików komputerowych z wieloletnim doświadczeniem oraz zdolnych studentów informatyki. Dbamy o ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych pracowników, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania na najwyższym poziomie.

NAGRODY

Produkty stworzone przez firmę Trinity Interactive są doceniane nie tylko przez klientów, do których zaliczają się polska oraz zagraniczne armie, ale również przez ekspertów z branży. Od początku działalności otrzymaliśmy wiele prestiżowych nagród potwierdzających wysoką jakość naszych wyrobów. Zaliczają się do nich:

 

  • 2006 r. – Wyróżnienie Specjalne Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyzszego za symulator dla KTO Rosomak,
  • 2007 r. – Nagroda Defender przyznana na XV Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego za Trenażer TH-1-TR2D dla KTO Rosomak,
  • 2012 r. – Nagroda Defender przyznana na XX Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego za kompleksowy symulator szkolenia kierowców KTO Rosomak typu „JASKIER”,
  • 2013 r. – Nagroda Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej przyznana na XXI Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego za symulator szkolenia dowódców i działonowych KTO Rosomak typu „TASZNIK”.